Świętujemy 209. rocznicę urodzin Chopina!

Już po raz ósmy spotkamy się podczas koncertów urodzinowych na cześć Chopina w galeriach handlowych. W tym roku świętujemy od 22 lutego do… aż 3 marca! 

Wystąpią cudowni pianiści młodego pokolenia, sopranistki i dwie orkiestry kameralne. By usłyszeć ponadczasowe preludia, mazurki, sonaty, walce, pieśni autorstwa Fryderyka Chopina odwiedźcie:

22-24 lutego 2019 galerię Focus Bydgoszcz lub 2-3 marca 2019 galerię Sky Tower Wrocław

Koncerty będą odbywały się w powyższych dniach od godz. 17 do 18. Jak co roku – wstęp wolny. Pamiętajcie, podczas naszych koncertów możecie czuć się swobodnie: smakować kawę i delektować się pięknem muzyki Chopina.

Inspiracją dla koncertów organizowanych w ramach wydarzenia jest pochodząca z Francji idea powszechnego muzykowania w miejscach nieoczywistych, znana jako „Fête de la Musique”. Swobodna atmosfera galerii handlowej, własny styl i radość przeżywania tworzą niesamowicie przyjazną przestrzeń.  Naszym celem jest odczarowywanie muzyki klasycznej dla nowych grup odbiorców poprzez element zaskoczenia. Spotkanie z muzykami grającymi na żywo kompozycje Chopina to dla klientów Galerii doświadczenie unikatowe.

By być na bieżąco, śledź nasz profil na FB: https://web.facebook.com/UrodzinyChopina/

Serdecznie zapraszamy!